Mazda
N-motor, s.r.o. Mazda Nitra
Mazda CX-30

Väčšia sloboda pohybu

Úplne nová Mazda CX-30


Všetko potrebné, kamkoľvek sa vydáte


Ako život plynie ďalej, potrebujete auto, ktoré sa bude posúvať s vami. Auto s uvoľnenou krásou kupé a odvážnou húževnatosťou SUV. Dostatočne malé zvonka pre pohodlnú jazdu v mestskej premávke, ale dostatočne veľké zvnútra pre jazdy mimo mesta. Auto s dynamickým výkonom, vzrušujúcou jazdou a skvelým komfortom a bezpečnosťou.

 

Mazda CX-30 - Konfigurátor 
Mazda CX-30 - Inspirující krása
Mazda CX-30 - Dokonalý klid duše

Inšpirujúca krása

Zažite japonskú koncepciu „Yohaku“ – krásu voľného priestoru – vytvárajúceho elegantný vzhľad interiéru aj exteriéru úplne nového modelu Mazda CX-30.

Dokonalý pokoj mysle

Inteligentné technológie v kombinácii s dizajnom produktu zameraným na človeka zaistia väčšiu kontrolu a lepšiu bezpečnosť na cestách.

Mazda CX-30 - Inspirující krása
Mazda CX-30 - Dokonalý klid duše

Komfort a radosť

Mazda Harmonic Acoustics v interiéri a takmer žiadny hluk zvonka zaručí príjemnejšie strávený čas pre všetkých cestujúcich.

Sloboda ísť kamkoľvek

Viac priestoru pre batožinu v zadnej časti a najmodernejšia technológia motorov Skyactiv vpredu.


Navrhnuté pre vás


Úplne nová Mazda CX-30 je jednoducho krásna zvnútra aj zvonka – od plynulých línií karosérie až po vynikajúce remeselné spracovanie interiéru a inovatívnu technológiu pod kapotou. Kombinácia toho všetkého dopĺňa a pozdvihuje váš životný štýl. Každá cesta bude skutočným potešením.

Mazda3
Mazda3
Mazda3
Mazda3

VIAC VÝKONU ZA MENEJ

Všetky benzínové motory sú navrhnuté s najnovšou technológiou Skyactiv a osadené technológiou elektrického pohonu Mazda M-Hybrid, ktorá zaisťuje nižšiu spotrebu pohonných hmôt - bez toho aby došlo k zníženiu výkonu motora.

 

Mazda CX-30

 

Dokonalá konektivita

Zostaňte pripojení jediným dotykom

Služba Mazda Connect vám umožňuje jednoduchý prístup k všetkým aplikáciám v telefóne Android alebo iPhone bez rozptyľovania pri šoférovaní vozidla. Vo výbave je aj funkcia Android Auto™/Apple Carplay™ *, USB Video a prehrávanie, aby ste si so svojimi cestujúcimi užili obľúbenú zábavu aj v aute počas jazdy.

* Apple CarPlay a Android Auto nie sú v súčasnosti podporované na územie Slovenska.

 

Mazda CX-30 - Konektivita

Nádhera voľného priestoru


Je to koncept dizajnu svetlého a priestranného interiéru. V japončine ho nazývame „Yohaku“. Prináša vám komfortný priestor pre päť osôb, väčšiu voľnosť pohybu a vzájomné prepojenie, spolu s vynikajúcim výhľadom von. Rovnaká myšlienka pokračuje až do batožinového priestoru, ktorý je veľkorysý a všestranný.

Mazda CX-30 - Inspirující krása

Priestranný interiér

Svetlá a vzdušná kabína úplne nového modelu CX-30 prináša pocit otvorenosti. Rozstup medzi sedadlami vodiča a spolujazdca, široká a pohodlná lakťová opierka, plus predné a zadné sedadlá, to všetko vytvára väčší priestor na pohyb a relaxáciu. Rovnako sa uľahčuje komunikácia medzi všetkými cestujúcimi v aute a vylepšuje priama viditeľnosť. Vďaka veľkorysému priestoru a otvorom dverí nastúpite a vystúpite skutočne ľahko.

Mazda CX-30 - Dokonalý klid duše

Kabína okolo vás

Kabína vodiča prináša príjemný pocit otvoreného, širšieho priestoru. Všetko je umiestnené na ideálnom mieste okolo vás pre jednoduchú obsluhu a používanie s minimálnym rozptyľovaním a maximálnym potešením z jazdy.

Mazda CX-30 - Dokonalý klid duše

Viac priestoru pre batožinu

Batožinový priestor má objem 430 litrov, nízku nakladaciu hranu a široký otvor. Dozadu môžete naložiť všetko potrebné – kamkoľvek a s kýmkoľvek idete.

Mazda CX-30 - Dokonalý klid duše

Skvelá viditeľnosť

Vďaka vysokej polohe sedadla vodiča a úzkym stĺpikom je z úplne nového modelu CX-30 skvele vidno do všetkých strán. Vozidlo má malé mŕtve uhly, aby ste vy, vaši cestujúci aj ostatní účastníci cestnej premávky mohli jazdiť bezpečnejšie.

Zoznámte sa s úplne novou Mazdou CX-30


VYTVORTE SI VLASTNÝ MODEL

Tu si môžete vytvoriť svoj vysnívaný úplne nový model Mazda CX-30.
Nakonfigurujte si zovňajšok aj interiér tak, aby výsledok plne zodpovedal vašim predstavám.

Konfigurátor 

 

Alebo si prezrite cenník

Brožura   Cenník 2020   Skladové vozidlá   Žiadosť o ponuku Asistenčné systémy  

 

Alebo sa len príďte zviezť

Testovacia jazda

 

N-motor, s.r.o. Mazda Nitra

Drážovská cesta 5
949 01 Nitra
IČO:
PO-PI 08.00-18.00, SO 08.00-12.00 PO-PI 07.00-18.00
Predaj
  037/741 73 63
E-mail: info@n-motor.sk

Servis
  037/ 74 17 363
E-mail: servis@n-motor.sk

PREDAJ


Tel:+421 911 647 901

Tel:+421 904 690 244

Tel:+421 911 270 026

SERVIS


Tel:037 / 74 17 363

Tel:+421 903 619 381

Tel:+421 911 660 637