Mazda
N-motor, s.r.o. Mazda Nitra

Nová Mazda3

Vozidlo, z ktorého sa vám rozbúcha srdce ešte skôr, než si v ňom zajazdíte.

Dve osobnosti, dva odlišné štýly a zážitky. Výkonný, príťažlivý vzhľad hatchbacku je navrhnutý tak, aby sa vám rozbúchalo srdce v očakávaní vzrušujúcich dobrodružstiev, ktoré zažijete za volantom. Naproti tomu z čistého, ostrého dizajnu sedanu vyžaruje sofistikovaná elegancia a pokojná, kultivovaná atmosféra.

Predstavujeme nový model Mazda3.
Prvý z novej generácie našich automobilov.

Zažijete v ňom ešte silnejší pocit spätosti medzi vodičom a vozidlom. Začína sa to už tým, ako vyzerá. Pokračuje tým, ako jazdí. Aké emócie vo vás zanecháva. Pri vývoji sme totiž dbali nielen na to, aby vozidlo spĺňalo vyčísliteľné a merateľné kritériá. Išlo nám tiež o to, aby vyvolávalo tie správne pocity.

Naša dizajnová filozofia sa usiluje o jednoduché, avšak elegantné vyjadrenie energie v pohybe. Výsledný dizajn musí dávať najavo, že ho stvorili ľudia pre iných ľudí. Predstavme si teplé dlane, ktoré tvarujú modelársku hlinu. Precítene a precízne. Eliminujúc všetko zbytočné, aby ostala len čistá krása. Odtlačok tvorivej energie v každom detaile. Nazývame to Kodo – duša pohybu. Je to dizajn, ktorý podnecuje túžbu sadnúť si za volant. Takto to vie len Mazda.

Bezpečie z každej strany

Vždy je najlepšie nehode v prvom rade zabrániť. Vyspelé bezpečnostné systémy obsiahnuté v balíku i-Activsense vás upozornia na nebezpečenstvo a pomôžu zvládnuť rizikové situácie. Systémy ako 360˚ View Monitor, pokročilý systém monitorovania mŕtvych uhlov alebo detekcia blížiacich sa vozidiel pri cúvaní z parkovacieho miesta dávajú vodičovi lepší prehľad o dianí okolo. Niektoré zo systémov i-Activsense dokážu v prípade potreby aj automaticky brzdiť. Vy sa tak môžete lepšie sústrediť na samotné šoférovanie a vychutnávať si jazdu.

Puto medzi vodičom a jeho vozidlom

Každá Mazda má ambíciu dosiahnuť rovnaký cieľ – vytvoriť súhru medzi vodičom a jeho automobilom. Hneď, ako sa so svojou Mazdou naladíte na rovnakú vlnu, vaše zmysly sa prebudia. Budete intenzívne prežívať každý okamih. Cítite sa energicky. Sviežo. Lepšie než predtým, ako ste si sadli za volant. Každý aspekt každej Mazdy, od starostlivo premysleného dizajnu až po intuitívne reakcie na každý váš pokyn, prispieva k rýdzemu pôžitku z jazdy.


Ceník   Mám zájem o novou Mazdu 3 Mazda3
Mazda3
Mazda3

N-motor, s.r.o. Mazda Nitra

Drážovská cesta 5
949 01 Nitra
IČO:
PO-PI 08.00-18.00, SO 08.00-12.00 PO-PI 07.00-18.00
Predaj
  037/741 73 63
E-mail: info@n-motor.sk

Servis
  037/ 74 17 363
E-mail: servis@n-motor.sk

PREDAJ


Tel:+421 911 647 901

Tel:+421 911 270 026

SERVIS


Tel:+421 037 741 73 63

Tel:+421 903 619 381